Custom Bg

Prusa'dan Bursa'ya Oratoryosu - Gürcistan

Sevgili Sanatseverler Güzel Bursa'mız ve cennet vatanmızı tanıttığımız '' Prusa'dan Bursa'ya Oratoryosu"nu 19 Temmuz 2017 tarihinde Gürcistan/Telavi - Açıkhava Tiyatrosu'nda tekrar sanatseverlerle buluşturacağız.
Prusa'dan Bursa'ya Oratoryosu - Gürcistan

56. Uluslararası Bursa Festivali

Değerli Sanatseverler

31. Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması kapsamında 9 Temmuz 2017 tarihinde Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda konuk ekip olarak sahne alacağız. Tüm Bursa halkını görmekten onur duyarız.

PRUSA SANAT

DUYURULAR


Değerli PRUSA SANAT ailesi; 
Sizlerin sonsuz emekleri ve sevgileri sayesinde 4 yıl içerisinde büyük yollar aldık. PRUSA SANAT sizlerle ilkleri yapmaya devam edecek. Doğum günümüz kutlu olsun...Ahmet AYDEMİR.

 

 

Gürcistan Festivalinde katkılarından dolayı Sayın Eyüp Uzun Bey'e teşekkür ederiz.


Müziklerimizin yapımında emeği geçen Sayın Taner Demiralp'e teşekkür ederiz.

PRUSA SANAT

Barışa Son Mektup Orotoryası

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) düzenlenen “Barışa Son Mektup Çanakkale” Oratoryosu, Bursalılardan tam not aldı.

Vİdeo İçin Tıklayınız

Prusa dan Muhteşem Gösteri

Prusa Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü 2014-2015 sezonunu muhteşem bir gösteriyle noktaladı

Prusa Sanat

Huzurevinde Halk Oyunları Coşkusu

Genç halk oyuncular, büyükleri için hünerlerini sergiledi. Aşuk ile maşuk gösterisiyle coşan huzurevi sakinleri Mavi Sal Müzik Topluluğunu...

www.bursaport.com

Bursa da Halk Oyunları Şoku

Geçtiğimiz yıllarda 300'e yakın okulun katıldığı Bursa Okullararası Halkoyunları Yarışması'na bu yıl sadece 10 okul katıldı

www.bursaport.com

3. Prusa Bowling Turnuvası

Prusa sosyal etkinlik çalışma ve yardım grubu tarafından düzenlenen 3. prusa bowling turnuvası Carrefour Cosmic Bowling te düzenlenmiştir

www.prusasanat.com

Bursa nın ilk folklor dergisi Prusa

Güçlü bir medyaya sahip olan ve bu nedenle de 'Küçük Bâbıâli' olarak anılan Bursa'da, süreli yayınlara bir yenisi eklendi.

www.bursaport.com

Prusa Ekibi KKTC'de Boy Gösterdi

KKTC de bu yıl 9'uncusu düzenlenen Tatlısu Harnup Festivali'ne Bursa'dan katılan Prusa Halk Danslar ekibinin gösterileri büyük beğeni topladı.

www.bursaport.com

Prusa dan Muhteşem Başlangıç

Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlemiş olduğu 1. Halk Oyunları Gösteri Gecesi görkemli bir şekilde yapıldı.

www.bursadabugun.com